conti_dhtd55659
conti_dhtd55659_2
conti_dhtd55659
conti_dhtd55659_2
CONTI DHTD 565 D5M 9 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD55659
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 565
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 565 mm
  • Aantal tanden: 113
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD55659
Lengte
565
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
565 mm