conti_dhtd55659cxp
conti_dhtd55659cxp_2
conti_dhtd55659cxp
conti_dhtd55659cxp_2
CONTI DHTD 565 D5M 9 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD55659CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 565
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 565 mm
  • Aantal tanden: 113
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD55659CXP
Lengte
565
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
565 mm