conti_dhtd560025
conti_dhtd560025_2
conti_dhtd560025
conti_dhtd560025_2
CONTI DHTD 600 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD560025
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 600
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 120
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD560025
Lengte
600
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
600 mm