conti_dhtd561515
conti_dhtd561515_2
conti_dhtd561515
conti_dhtd561515_2
CONTI DHTD 615 D5M 15 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD561515
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 615
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 615 mm
  • Aantal tanden: 123
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD561515
Lengte
615
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
615 mm