conti_dhtd563015
conti_dhtd563015_2
conti_dhtd563015
conti_dhtd563015_2
CONTI DHTD 630 D5M 15 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD563015
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Aantal tanden: 126
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD563015
Lengte
630
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
630 mm