conti_dhtd563025
conti_dhtd563025_2
conti_dhtd563025
conti_dhtd563025_2
CONTI DHTD 630 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD563025
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Aantal tanden: 126
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD563025
Lengte
630
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
630 mm