conti_dhtd865620
conti_dhtd865620_2
conti_dhtd865620
conti_dhtd865620_2
CONTI DHTD 656 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD865620
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD865620
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
656 mm