conti_dhtd575515
conti_dhtd575515_2
conti_dhtd575515
conti_dhtd575515_2
CONTI DHTD 755 D5M 15 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD575515
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 755
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 755 mm
  • Aantal tanden: 151
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD575515
Lengte
755
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
755 mm