conti_dhtd892020
conti_dhtd892020_2
conti_dhtd892020
conti_dhtd892020_2
CONTI DHTD 920 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD892020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 920
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 115
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD892020
Lengte
920
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
920 mm