conti_dhtd592525cxp
conti_dhtd592525cxp_2
conti_dhtd592525cxp
conti_dhtd592525cxp_2
CONTI DHTD 925 D5M 25 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD592525CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 925
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 925 mm
  • Aantal tanden: 185
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD592525CXP
Lengte
925
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
925 mm