conti_dstd896085cxp
conti_dstd896085cxp_2
conti_dstd896085cxp
conti_dstd896085cxp_2
CONTI DSTD 960 DS8M 85 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DSTD896085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817065795
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD896085CXP
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
960 mm