conti_gtr8100021
conti_gtr8100021_2
conti_gtr8100021
conti_gtr8100021_2
CONTI GTR 1000 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8100021
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817000222
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8100021
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
1000 mm