conti_gtr8100062
conti_gtr8100062_2
conti_gtr8100062
conti_gtr8100062_2
CONTI GTR 1000 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8100062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584241
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8100062
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1000 mm