conti_gtr8112012
conti_gtr8112012_2
conti_gtr8112012
conti_gtr8112012_2
CONTI GTR 1120 8M 12 Conti Falcon PD tandriem - GTR8112012
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1120
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584265
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8112012
Lengte
1120
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1120 mm