conti_gtr14119020
conti_gtr14119020_2
conti_gtr14119020
conti_gtr14119020_2
CONTI GTR 1190 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14119020
 515,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 56.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817582988
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14119020
Lengte
1190
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1190 mm