conti_gtr14119068
conti_gtr14119068_2
conti_gtr14119068
conti_gtr14119068_2
CONTI GTR 1190 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14119068
 1.754,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583008
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14119068
Lengte
1190
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
1190 mm