conti_gtr8179212
conti_gtr8179212_2
conti_gtr8179212
conti_gtr8179212_2
CONTI GTR 1792 8M 12 Conti Falcon PD tandriem - GTR8179212
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1792
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1792 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584524
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8179212
Lengte
1792
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1792 mm