conti_gtr142100125
conti_gtr142100125_2
conti_gtr142100125
conti_gtr142100125_2
CONTI GTR 2100 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR142100125
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583404
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR142100125
Lengte
2100
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
2100 mm