conti_gtr14210020
conti_gtr14210020_2
conti_gtr14210020
conti_gtr14210020_2
CONTI GTR 2100 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14210020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583411
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14210020
Lengte
2100
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2100 mm