conti_gtr8224012
conti_gtr8224012_2
conti_gtr8224012
conti_gtr8224012_2
CONTI GTR 2240 8M 12 Conti Falcon PD tandriem - GTR8224012
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584647
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8224012
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
2240 mm