conti_gtr14266037
conti_gtr14266037_2
conti_gtr14266037
conti_gtr14266037_2
CONTI GTR 2660 14M 37 Conti Falcon PD tandriem - GTR14266037
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2660
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2660 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583664
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14266037
Lengte
2660
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
2660 mm