conti_gtr14350037
conti_gtr14350037_2
conti_gtr14350037
conti_gtr14350037_2
CONTI GTR 3500 14M 37 Conti Falcon PD tandriem - GTR14350037
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3500
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3500 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583886
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14350037
Lengte
3500
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
3500 mm