conti_gtr14392068
conti_gtr14392068_2
conti_gtr14392068
conti_gtr14392068_2
CONTI GTR 3920 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14392068
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3920
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3920 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583985
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14392068
Lengte
3920
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
3920 mm