conti_gtr14432690
conti_gtr14432690_2
conti_gtr14432690
conti_gtr14432690_2
CONTI GTR 4326 14M 90 Conti Falcon PD tandriem - GTR14432690
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14432690
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
4326 mm