conti_gtr145166125
conti_gtr145166125_2
conti_gtr145166125
conti_gtr145166125_2
CONTI GTR 5166 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR145166125
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 5166
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 5166 mm
  • Aantal tanden: 369
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR145166125
Lengte
5166
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
5166 mm