conti_gtr864062
conti_gtr864062_2
conti_gtr864062
conti_gtr864062_2
CONTI GTR 640 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR864062
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 640 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585088
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR864062
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
640 mm