conti_gtr14663620
conti_gtr14663620_2
conti_gtr14663620
conti_gtr14663620_2
CONTI GTR 6636 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14663620
 2.470,47 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 17.
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 6636
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 6636 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817002271
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14663620
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
6636 mm