conti_gtr872012
conti_gtr872012_2
conti_gtr872012
conti_gtr872012_2
CONTI GTR 720 8M 12 Conti Falcon PD tandriem - GTR872012
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585095
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR872012
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
720 mm