conti_gtr880036
conti_gtr880036_2
conti_gtr880036
conti_gtr880036_2
CONTI GTR 800 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR880036
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585170
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR880036
Lengte
800
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
800 mm