conti_gtr896062
conti_gtr896062_2
conti_gtr896062
conti_gtr896062_2
CONTI GTR 960 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR896062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 960 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR896062
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
960 mm