conti_htd511259
conti_htd511259_2
conti_htd511259
conti_htd511259_2
CONTI HTD 1125 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD511259
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893095
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD511259
Lengte
1125
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1125 mm