conti_htd141190115
conti_htd141190115_2
conti_htd141190115
conti_htd141190115_2
CONTI HTD 1190 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD141190115
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891190
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141190115
Lengte
1190
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1190 mm