conti_htd141190170
conti_htd141190170_2
conti_htd141190170
conti_htd141190170_2
CONTI HTD 1190 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD141190170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141190170
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1190 mm