conti_htd14119040
conti_htd14119040_2
conti_htd14119040
conti_htd14119040_2
CONTI HTD 1190 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14119040
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891169
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14119040
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1190 mm