conti_htd8142430
conti_htd8142430_2
conti_htd8142430
conti_htd8142430_2
CONTI HTD 1424 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8142430
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1424
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1424 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8142430
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1424 mm