conti_htd14100hppaz_b
conti_htd14100hppaz_b_2
conti_htd14100hppaz_b
conti_htd14100hppaz_b_2
CONTI HTD 14M 100 HP PAZ-B Conti Synchrodrive tandriem - HTD14100HPPAZ-B
 327,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Te lassen met thermoplast
  • Slijtvast
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Benzine- en benzeenbestendig
  • Olie- en vetbestendig
  • UV- en ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 30000
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHRODRIVE
  • Nominale lengte: 30000 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817251716
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14100HPPAZ-B
Lengte
30000
Steek
14 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHRODRIVE
Nominale lengte
30000 mm