conti_htd515009
conti_htd515009_2
conti_htd515009
conti_htd515009_2
CONTI HTD 1500 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD515009
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 300
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893156
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD515009
Lengte
1500
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1500 mm