conti_htd8160020
conti_htd8160020_2
conti_htd8160020
conti_htd8160020_2
CONTI HTD 1600 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8160020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890148
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8160020
Lengte
1600
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1600 mm