conti_htd14161055cxa
conti_htd14161055cxa_2
conti_htd14161055cxa
conti_htd14161055cxa_2
CONTI HTD 1610 14M 55 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14161055CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043885
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14161055CXA
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1610 mm