conti_htd14189055
conti_htd14189055_2
conti_htd14189055
conti_htd14189055_2
CONTI HTD 1890 14M 55 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14189055
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891411
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14189055
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1890 mm