conti_htd142100170
conti_htd142100170_2
conti_htd142100170
conti_htd142100170_2
CONTI HTD 2100 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD142100170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891503
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142100170
Lengte
2100
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2100 mm