conti_htd321615
conti_htd321615_2
conti_htd321615
conti_htd321615_2
CONTI HTD 216 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD321615
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 216
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 216 mm
  • Aantal tanden: 72
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893750
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD321615
Lengte
216
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
216 mm