conti_htd8224820
conti_htd8224820_2
conti_htd8224820
conti_htd8224820_2
CONTI HTD 2248 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8224820
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858897765
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8224820
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2248 mm