conti_htd8240085
conti_htd8240085_2
conti_htd8240085
conti_htd8240085_2
CONTI HTD 2400 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8240085
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893323
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8240085
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2400 mm