conti_htd14280040
conti_htd14280040_2
conti_htd14280040
conti_htd14280040_2
CONTI HTD 2800 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14280040
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894269
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14280040
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2800 mm