conti_htd828885
conti_htd828885_2
conti_htd828885
conti_htd828885_2
CONTI HTD 288 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD828885
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 288
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 288 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD828885
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
288 mm