conti_htd14315040
conti_htd14315040_2
conti_htd14315040
conti_htd14315040_2
CONTI HTD 3150 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14315040
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3150
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3150 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894320
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14315040
Lengte
3150
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3150 mm