conti_htd14350040
conti_htd14350040_2
conti_htd14350040
conti_htd14350040_2
CONTI HTD 3500 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14350040
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3500
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3500 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893866
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14350040
Lengte
3500
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3500 mm