conti_htd336315
conti_htd336315_2
conti_htd336315
conti_htd336315_2
CONTI HTD 363 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD336315
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 363
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 363 mm
  • Aantal tanden: 121
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894160
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD336315
Lengte
363
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
363 mm