conti_htd53859
conti_htd53859_2
conti_htd53859
conti_htd53859_2
CONTI HTD 385 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD53859
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 385
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 385 mm
  • Aantal tanden: 77
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD53859
Lengte
385
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
385 mm